dom kowala agroturystyka w bieszczadach

Dom Kowala

Agroturystyka w Bieszczadach

 

Ela i Grzegorz

 

Jankowce 139

38-600 Lesko

Kontakt:

 

 +48 501 793 765, 501793764

 

 agroturystyka@domkowala.pl

Agroturystyka Dom Kowala w Bieszczadach - filmy na kanale youtube
Agroturystyka Dom Kowala w Bieszczadach - nasz FanPage na Facebook

Zobacz więcej!

Zobacz więcej!

Pakiety pobytowe

Święta Bożego Narodzenia

 

Święta Bożego Narodzenia w Bieszczadach - w Domu Kowala zawsze w ofercie allinclusive, z pełnym wyżywieniem, wspólnym wigilijnym biesiadowaniem, odwiedzinami Świętego Mikołaja. Kameralne gospodarstwo agroturystyczne w Bieszczadach, wyśmienite jedzenie z domowej kuchni, no i świąteczna atmosfera, prawdziwie zimowa, ze śniegiem, wspólnym kolędowaniem i prawdziwą choinką w tle. I nieważne, czy byliście grzeczni czy nie, Święty Mikołaj po kolacji wigilijnej odwiedza nas co roku, a nasz Stefan za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się na ten wieczór w małego renifera....

 

 

Sylwester

 

Sylwester w Bieszczadach w Domu Kowala to gwarancja udanej zabawy - zawsze w formule allinclusive, z pełnym wyżywieniem, kuligiem, z którego będziecie wracać trzymając pochodnie i racząc się elementem baśniowym wprost z ręki wozaka, a przywitamy Was zawsze koncertem gitarowym na żywo. A do tego ognisko w zimowej scenerii z myśliwskim kociołkiem i przywitanie Nowego Roku przy ognisku pod gwiazdami.  Oferta skierowana tylko do osób dorosłych.

Święta Wielkanocne

 

Wielkanoc w Bieszczadach to budząca się do życia przyroda, pierwsze piesze wycieczki bez śniegu, rosnące dziko bazie i kwitnące tarniny. Zapraszamy Was na wycieczkę w poszukiwaniu kaczeńców, malowanie pisanek, pyszne jedzenie wprost z domowej kuchni i leśne ognisko z gitarą i obowiązkowym elementem baśniowym. Dopełnieniem całości będzie pyszne domowe jedzenie i atmosfera, którą zawsze chętnie was obdarujemy.Święta Wielkanocne w bieszczadzkiej agroturystyce to gwarancja niezapomnianego klimatu Bieszczadów.

Ferie zimowe

 

Ferie zimowe w Bieszczadach to wspaniały sposób na krótki urlop od codzienności. To gwarancja braku kolejek do wyciągów, przestronny aquapark niedaleko od naszego domu, dużo miejsca na zabawy na śniegu. Zapraszamy Was na pobyt z wyżywieniem w formule HB, na zimowy kulig z pochodniami i na spotkanie z garncarzem albo piosenką bieszczadzką też.

Zobacz więcej!

Zobacz więcej!

święta bożego narodzenia w bieszczadach
sylwester w bieszczadach
ferie zimowe w bieszczadach
święta wielkanocne w bieszczadach

Wróć do strony głównej!