Zarezerwuj

Rozkład pokoi :

 

1. Pokój 2 osobowy z łazienką - pokój posiada dwa niezależne łóżka, na życzenie gościa łóżka mogą być łączone w jedno duże.

2. Pokój 3 osobowy z łazienką - pokój posiada dwa niezależne łóżka oraz sofę, na życzenie gościa łóżka mogą być łączone w jedno duże

3. apartament 4 - osobowy z łazienką - przestronny dwupoziomowy apartament składający się z dwóch pokoi - jeden pokój mieści się w dolnej części apartamentu a drugi znajduje się na przestronnej antresoli w formie otwartej. W każdym z pokoi znajdują się po dwa niezależne łóżka, które mogą być łączone w jedno duże łóżko na życzenie gości.

4. Apartament 4 - osobowy z łazienką - przestronny dwupoziomowy apartament składający się z dwóch pokoi - jeden pokój mieści się w dolnej części apartamentu a drugi znajduje się na przestronnej antresoli. Górna antresola ma formę zamkniętą czyli jest oddzielnym pokojem w ramach tego apartamentu. W każdym z pokoi znajdują się po dwa niezależne łóżka, które mogą być łączone w jedno duże łóżko na życzenie gości.

5. Apartament Kowalski z łazienką, garderobą i balkonem - 2-3 osobowy - przestronny ( ponad 35 m2 ) apartament jednopokojowy z dużym małżeńskim kowalskim łóżkiem i wygodną rozkładaną sofą. W apartamencie jest możliwa dostawka dla 4 osoby.

 

Zasady składania rezerwacji

 

1. rezerwacje na pobyt podczas świąt Bożego Narodzenia przyjmujemy maksymalnie do 10 grudnia 2023 roku.

2. warunkiem potwierdzenia wstępnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości całej rezerwacji w terminie 2 dni od daty złożenia wstępnej rezerwacji. Wpłata zadatku następuje na rachunek bankowy wskazany w meilu potwierdzającym złożenie wstępnej rezerwacji.

3. pozostała wartość rezerwacji - wpłata na rachunek bankowy podany w wiadomości meilowej potwierdzającej złożenie rezerwacji - wpłata maksymalnie do 10 grudnia 2023 roku

4. Z uwagi na złożony proces przygotowań świątecznych, prosimy o przemyślane rezerwacje, gdyż w przypadku odwołania rezerwacji do 10 grudnia 2023 wpłacony zadatek nie będzie zwracany.

5. W przypadku rezygnacji z rezerwacji po 10 grudnia 2023 nie dokonujemy zwrotów wpłaconych należności za pobyt z uwagi na złożony proces przygotowań. Wyjątkiem są zdarzenia opisane w art. 47 ust. 4 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, mając jednocześnie na uwadze własny interes prawny.

6. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

7. złożenie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu rezerwacji jak również regulaminu naszego obiektu.

W pakiecie :

4 noclegi, kolacja wigilijna, 3 obiadokolacje, 1 obiad postny w dniu wigilii,    4 śniadania, udział w warsztatach garncarskich, odwiedziny Świętego Mikołaja ( bez prezentów ), wieczór gitarowy pastorałek i kolęd wraz z degustacją lokalnych trunków, bez ograniczeń : domowe wypieki i ciasta, półmiski owoców, półmiski lokalnych wędlin i serów, napoje zimne ( soki z własnych owoców ) i gorące ( kawa i herbata )

CENA PAKIETU

OD OSOBY :

Osoba dorosła : oferta w przygotowaniu

dzieci 3 do 10 lat : oferta w przygotowaniu

dzieci do lat 3 : gratis

 

 

informacja i rezerwacja

telefonicznie : 501 793 765 lub 501 793 764

e-mail : agroturystyka@domkowala.pl

dzień 1 - 23.12.2023

 

 • zakwaterowanie gości od godz. 14
 • obiadokolacja od godz. 17
 • bez ograniczeń : domowe wypieki i ciasta, napoje zimne ( soki owocowe z naszych owoców ), kawa i herbata, owoce

 

dzień 2 - 24.12.2023 - Wigilia Bożego Narodzenia

 

 • godz. 8 - 10 - śniadanie postne w formie bufetu szwedzkiego
 • godz. 13-14 - postny obiad
 • godz. 17 - uroczysta kolacja wigilijna - przygotowujemy ją z potraw, które są tradycyjne dla Bieszczadu - a prym wiedzie tu czosnek który według bojkowskiego przysłowia w wolnym tłumaczeniu mówi - " tym mnie nie obieraj do żywego, a ja cię ochronię od wszystkiego złego "....
 • odwiedziny Świętego Mikołaja ( jeśli chcesz wziąć udział w tej zabawie, wystarczy, kiedy przekażesz prezenty gospodarzom domu a my już zatroszczymy się o to, żeby Święty Mikołaj wręczył je komu trzeba )
 • około północy - dla chętnych - wyjście na pasterkę do kościoła w Jankowcach

 

dzień 3 - 25.12.2023

 

 • godz. 8 - 10 - śniadanie świąteczne
 • w ciągu dnia - do dyspozycji gości narty biegowe, w zależności od możliwości pogodowych, możliwość skorzystania z lodowiska w Lesku, stoku narciarskiego w Weremieniu ( odległość od stoku narciarskiego 10 minut jazdy samochodem )
 • godz. 17-18 - obiadokolacja
 • wieczorna biesiada - wieczór pastorałek, kolęd i poezji śpiewanej wraz z degustacją lokalnych trunków - lokalne wino, własnej roboty nalewki, muzykowanie i śpiewogranie na gitarę gospodarza . Podczas biesiady pastorałek bez ograniczeń przekąski ( zimna płyta, półmiski lokalnych serów i wędlin ). Po raz pierwszy wieczór ten odbędzie się w dużej przeszklonej werandzie, gdzie przy trzaskającym kominku mamy nadzieję w dźwiękach pastorałek obserwować zimę .....

 

dzień 4 - 26.12.2023

 

 • godz. 8 - 10 - śniadanie świąteczne
 • godz. 17 - obiadokolacja ( w tym napoje, ciasta, owoce bez ograniczeń )
 • godz. 18.30 - warsztaty ceramiczne i garncarskie dla dzieci małych, dużych i tych całkiem dorosłych

 

dzień 5 - 27.12.2023

 

 • godz. 8-10 - śniadanie
 • wykwaterowanie gości do godz. 12

   

 

Pakiet pobytowy

Boże Narodzenie w Bieszczadach 2023


 

termin pobytu :

23.12.2023 - 27.12.2023

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach ?

A wiesz, że to naprawdę przepiękne święta - pełne śniegu, wciąż żywych tradycji świątecznych, które w bieszczadzkich wsiach żyją własnym życiem. Możesz zobaczyć na własne oczy, że kolędnicy wciąż się przebierają a i z instrumentów muzycznych potrafią korzystać.Agroturystyka Dom Kowala zaprasza na pobyt w okresie świąt Bożego Narodzenia - w formule allinclusive, z pysznym jedzeniem przygotowywanym przez Elę, gospodynię Domu, rodzinną atmosferą, kolędami i pastorałkami granymi i śpiewanymi na żywo przez gospodarza Grzegorza "Kowala" i odwiedzinami Świętego Mikołaja .....

Jesteśmy kameralnym gospodarstwem agroturystycznym w Bieszczadach. Święta w takiej agroturystyce jak nasza to gwarancja rodzinnej atmosfery świąt i niepowtarzalnego klimatu Bieszczadów. Zapraszamy Was na wspólne kolędowanie i wspólne pastorałkowanie przy dźwiękach gitary i harmonijki, na wieczór z poezją śpiewaną i pastorałką, a także na niepowtarzalne zjazdy na beleczym i lepienie bałwana....

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

dom kowala agroturystyka w bieszczadach

Dom Kowala

Agroturystyka w Bieszczadach

 

Ela i Grzegorz

 

Jankowce 139

38-600 Lesko

Kontakt:

 

 +48 501 793 765, 501793764

 

 agroturystyka@domkowala.pl

Agroturystyka Dom Kowala w Bieszczadach - filmy na kanale youtube
Agroturystyka Dom Kowala w Bieszczadach - nasz FanPage na Facebook