Dom Kowala

agroturystyka w Bieszczadach

kontakt z nami

38-600 Lesko

Jankowce 139

 

tel. 501 793 765, 501 793 764

e-mail : agroturystyka@domkowala.pl

Witaj w naszych progach

 

Stworzyliśmy to miejsce dla Ciebie, który zmęczony zgiełkiem

i wyścigiem szukasz Bieszczadów nie tych z folderów,

nie tych z deptaków, ale tych prawdziwych, które pochodzą od ludzi

tu mieszkających i z ludźmi są nierozerwalnie związane.

 

To my, dla marzeń rzuciliśmy wszystko i wyjechaliśmy w Bieszczady, ale tak naprawdę, i z sercem tworzymy to miejsce tak, abyś dla naszej atmosfery nas odwiedził, a my pokażemy Ci tylko, jak ważne są dla nas Twoje wspomnienia.

To my : ona, trochę stąd, rodowita bieszczaderka, po wielu latach na obczyźnie za chlebem, teraz tu wraca, żeby spełniać swoje i twoje marzenia. On, zakochany w tych górach, w dźwiękach tych gór i przestrzeniach połonin , i muzyce, która tutaj się rodziła, na szlakach i w cieniu buków pachnących - rzuca wszystko i jedzie właśnie w Bieszczady.

 

Agroturystyka Dom Kowala znajduje się we wsi Jankowce, w bezpośredniej okolicy Leska ( 4 km ), stąd blisko ( 12 km ) na Solinę, do Polańczyka i w Bieszczady Wysokie.

Jankowce i Lesko jest nazywane Bramą Bieszczadów - to tutaj rozpoczyna się i kończy droga nazywana Wielką Obwodnicą Bieszczadzką.

Wieś Jankowce to też niepowtarzalny urok Gór Sanocko-Turczańskich i Gór Słonnych, które przyciągają swoją dzikością i pierwotnym bukowym lasem bieszczadzkim. To właśnie tutaj zaczynają się Bieszczady.

 

Agroturystyka Dom Kowala to zupełnie nowy obiekt, który powstał w 2017 roku z kapitalnego remontu starego domu z bala, stodoły i całkowicie nowego budynku, którym połączyliśmy stodołę z domem.

Planowane uruchomienie obiektu to 1 lipca 2018.

Będziemy dysponować 5 pokojami : 2 apartamenty dwupoziomowe, jeden pokój 2 osobowy, dwa pokoje 2-4 osobowe.

Bardzo cenimy komfortowe warunki, dlatego wszystkie pokoje zostały wykończone i urządzone tak, jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać.

Wszystkie pokoje oczywiście posiadają łazienki.

Oprócz tego do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia i sala kominkowa.

 

Gospodarze Domu Kowala w Bieszczadach

Galeria zdjęć

Oferty

Specjalne

Kontakt

Strona

Główna

Oferta

Cennik

Dom Kowala

agroturystyka w Bieszczadach

Menu

Menu