Dom Kowala

agroturystyka w Bieszczadach

kontakt z nami

38-600 Lesko

Jankowce 139

 

tel. 501 793 765, 501 793 764

e-mail : agroturystyka@domkowala.pl

BOŻE NARODZENIE W BIESZCZADACH

termin pobytu : 23.12.2021 - 27.12.2021

Boże Narodzenie

w Bieszczadach

 

termin pobytu :

23.12.2021 - 27.12.2021

 Boże Narodzenie w Bieszczadach ?

A wiesz, że to naprawdę przepiękne święta - pełne śniegu, wciąż żywych tradycji świątecznych, które w bieszczadzkich wsiach żyją własnym życiem. Możesz zobaczyć na własne oczy, że kolędnicy wciąż się przebierają a i z instrumentów muzycznych potrafią korzystać.Zapraszamy zatem na pobyt w okresie świąt Bożego Narodzenia - w formule allinclusive, z pysznym jedzeniem przygotowywanym przez Elę, gospodynię Domu, rodzinną atmosferą, kolędami i pastorałkami granymi i śpiewanymi na żywo przez gospodarza Grzegorza "Kowala" i odwiedzinami Świętego Mikołaja ..

Jesteśmy kameralnym gospodarstwem agroturystycznym w Bieszczadach. Święta w takiej agroturystyce jak nasza to gwarancja rodzinnej atmosfery świąt i niepowtarzalnego klimatu Bieszczadów. Zapraszamy Was na wspólne kolędowanie i wspólne pastorałkowanie przy dźwiękach gitary i harmonijki, na wieczór z poezją śpiewaną i pastorałką, a także na niepowtarzalne zjazdy na beleczym i lepienie bałwana....

 

Rozkład pokoi jest dostępny TUTAJ

 

 

Rezerwacja :

telefonicznie - 501 793 765

lub 501 793 764

e-mail : agroturystyka@domkowala.pl

 

Rezerwacje przyjmujemy do

10 grudnia 2021 roku

 

  Rozkład pokoi :

 

1. Pokój 2 osobowy z łazienką - pokój posiada dwa niezależne łóżka, na życzenie gościa łóżka mogą być łączone w jedno duże.

2. Pokój 3 osobowy z łazienką - pokój posiada dwa niezależne łóżka oraz sofę, na życzenie gościa łóżka mogą być łączone w jedno duże

3. apartament 4 - osobowy z łazienką - przestronny dwupoziomowy apartament składający się z dwóch pokoi - jeden pokój mieści się w dolnej części apartamentu a drugi znajduje się na przestronnej antresoli w formie otwartej. W każdym z pokoi znajdują się po dwa niezależne łóżka, które mogą być łączone w jedno duże łóżko na życzenie gości.

4. Apartament 4 - osobowy z łazienką - przestronny dwupoziomowy apartament składający się z dwóch pokoi - jeden pokój mieści się w dolnej części apartamentu a drugi znajduje się na przestronnej antresoli. Górna antresola ma formę zamkniętą czyli jest oddzielnym pokojem w ramach tego apartamentu. W każdym z pokoi znajdują się po dwa niezależne łóżka, które mogą być łączone w jedno duże łóżko na życzenie gości.

5. Apartament Kowalski z łazienką, garderobą i balkonem - 2-3 osobowy - przestronny ( ponad 35 m2 ) apartament jednopokojowy z dużym małżeńskim kowalskim łóżkiem i wygodną rozkładaną sofą. W apartamencie jest możliwa dostawka dla 4 osoby.

Zasady składania rezerwacji

 

1. rezerwacje na pobyt świąteczny przyjmujemy maksymalnie do 10 grudnia 2021 roku.

2. warunkiem potwierdzenia wstępnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości całej rezerwacji w terminie 2 dni od daty złożenia wstępnej rezerwacji. Wpłata zadatku następuje na rachunek bankowy wskazany w meilu potwierdzającym złożenie wstępnej rezerwacji.

3. pozostała wartość rezerwacji - wpłata na rachunek bankowy podany w wiadomości meilowej potwierdzającej złożenie rezerwacji - wpłata maksymalnie do 10 grudnia 2021 roku

4. Z uwagi na złożony proces przygotowań świątecznych, prosimy o przemyślane rezerwacje, gdyż w przypadku odwołania rezerwacji wpłacony zadatek nie będzie zwracany.

5. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

6. złożenie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu rezerwacji jak również regulaminu naszego obiektu.

 Boże Narodzenie w Bieszczadach - pakiet pobytowy 2021


dzień 1 - 23.12.2021

 

 • zakwaterowanie gości od godz. 14
 • obiadokolacja od godz. 17

 

dzień 2 - 24.12.2021 - Wigilia Bożego Narodzenia

 

 • godz. 8 - 10 - śniadanie postne w formie bufetu szwedzkiego
 • godz. 13-14 - obiad
 • godz. 17 - uroczysta kolacja wigilijna
 • odwiedziny Świętego Mikołaja ( jeśli chcesz wziąć udział w tej zabawie, wystarczy, kiedy przekażesz prezenty gospodarzom domu a my już zatroszczymy się o to, żeby Święty Mikołaj wręczył je komu trzeba )
 • około północy - dla chętnych - wyjście na pasterkę do kościoła w Jankowcach

 

dzień 3 - 25.12.2021

 

 • godz. 8 - 10 - śniadanie świąteczne
 • w ciągu dnia - do dyspozycji gości narty biegowe, w zależności od możliwości pogodowych, możliwość skorzystania z lodowiska w Lesku, stoku narciarskiego w Weremieniu ( odległość od stoku narciarskiego 10 minut jazdy samochodem )
 • godz. 17-18 - obiadokolacja
 • wieczorna biesiada - wieczór pastorałek, kolęd i poezji śpiewanej wraz z degustacją lokalnych trunków ( muzykowanie i śpiewogranie na gitarę i harmonijkę gospodarza )

 

dzień 4 - 26.12.2021

 

 • godz. 8 - 10 - śniadanie świąteczne
 • godz. 17 - obiadokolacja
 • godz. 18.30 - warsztaty ceramiczne i garncarskie dla dzieci małych, dużych i tych całkiem dorosłych

 

dzień 5 - 27.12.2021

 

 • godz. 8-10 - śniadanie
 • wykwaterowanie gości do godz. 12

   

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

 

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

boże narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

Boże Narodzenie w Bieszczadach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cennik :

Osoba dorosła : 1200 zł

dziecko 3 do 10 lat : 650

dziecko do lat 3 : gratis

dla stałych gości : rabat 10 %

W pakiecie :

4 noclegi, kolacja wigilijna, 3 obiadokolacje, 1 obiad postny w dniu wigilii, 4 śniadania, udział w warsztatach garncarskich, odwiedziny Świętego Mikołaja ( bez prezentów ), wieczór gitarowy pastorałek i kolęd wraz z degustacją lokalnych trunków, domowe wypieki i ciasta, półmiski owoców, napoje zimne i gorące.

Galeria zdjęć

Oferty

Specjalne

Kontakt

Strona

Główna

Oferta

Cennik

Dom Kowala

agroturystyka w Bieszczadach

Menu

Menu